Košík 0,-
 
 
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti. Doplněk stravy pro děti, který pečuje o citlivou dětskou pokožku.
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti. Doplněk stravy pro děti - při zánětech dýchacích cest, například laryngitidách.
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti. Doplněk stravy pro děti - při zánětech středního ucha.
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti. Doplněk stravy pro děti - při potížích s žaludkem.
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti. Doplněk stravy pro děti - při hyperaktivitě.
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti. Doplněk stravy pro děti při alergiích.
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti. Doplněk stravy pro děti - při opakujících se angínách.
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti. Doplněk stravy pro děti, který pečuje o nos a nosní cesty.
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti. Doplněk stravy pro děti - při problémech s dýchacím systémem.
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti. Doplněk stravy pro děti, který optimalizuje správnou funkci močového měchýře, například při pomočování.
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti. Doplněk stravy pro děti, který pečuje o normální střevní prostředí. To bývá často porušeno užíváním různých léků, především antibiotik, ale také alergiemi a různými záněty zažívacího ústrojí. Návrat k přirozenému střevnímu prostředí je základním předpokladem tělesného i duševního zdraví dítěte. Střevo má důležitější vliv na dobrý zdravotní stav, než si představujeme.
Doplněk stravy, sirupový komplex s rostlinnými výluhy pro děti. Doplněk stravy pro děti, který pečuje o imunitní systém dětí.
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek přispívající k normální funkci organismu, zejména k správné funkci tenkého střeva. Správné vstřebávání vitamínů, které přijmeme společně s potravou, je důležité pro kvalitní život.
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Získaná i zděděná intolerance gliadinu může vyvolat celou řadu obtíží, kromě jiného i intoleranci lepku, která bývá spojena s celoživotními přísnými dietami.
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek s obsahem rostlinných výluhů, který normalizuje správné funkce lymfatického systému horní části těla.
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu. Metabolity neboli produkty látkové přeměny mohou v organismu napáchat velké škody. Především metabolity glutenu, cukru a kaseinu mohou být pro organismus velice agresivní a u mnohých jedinců vyvolávají řadu nepříjemných potíží.
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který normalizuje funkce imunitního systému.
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který přispívá k udržení normálního stavu organismu, Přispívá k udržení normálního stavu organismu především po dlouhodobém užívání léků, ale i po setkání různými návykovými látkami. Rezidua léků mohou působit jako toxin především na nervový systém, případně i na epigenetické prostředí.
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který pečuje o imunitní systém. Cizorodé bílkoviny jsou příčinou chronických alergických zánětů.
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který přispívá k udržení normální struktury mozku.
 1  2
Registrace pro zasílání novinek
(c) blackies.net