Košík 0,-
 


 
1. DÍL - Základní orgány a jejich detoxikace. První díl je věnován detoxikaci základních tkání člověka a popisu výběru vhodných preparátů Joalis pro očistu (detoxikaci) jednotlivých orgánů. Na konci každé kapitoly nejdete velký přehled všech dostupných preparátů, ve kterém jsou označeny právě ty nejvhodnější k použití při řešení obtíží spojených s danou tkání.
Doplněk stravy se směsí rostlinných macerátů, které pečují o vzhled postavy. Obezita se v dnešní době řadí mezi civilizační choroby a postihuje bohužel už i malé děti.
Plakát s tématem čínského pentagramu.
(tzv.pavouk) - graficky zobrazené preparáty rizdělené do jednotlivých skupin a jejich postupné skládání do základních preparátů. Na druhé straně je barevný pentagram, který můžete použít při vysvětlování klientovi...
Plakát s tématem čínského pentagramu.
Úvod do problematiky detoxikace. Seznámení s rozdělením toxinů. Vysvětlení orgánových okruhů čínského pentagramu. Kazuistiky.
Myslíte, že jen léky s účinnou látkou mohou léčit? Je potlačování příznaků nemocí pomocí chemických léků opravdu léčení? Co, když je to jinak? Řadu věcí, které oficiální věda nálepkuje jako nevědecké, jsou ve skutečnosti přirozené schopnosti živých organismů. Telepatie, léčení informačními preparáty, homeopatiky, pomocí energií, modlitby, schopnosti pomocí vědomí ovlivňovat události, správně si přát, aby se přání splnila, to vše je přirozené, funguje a nechá se jednoduše vysvětlit pomocí přírodních zákonů. Tato kniha jednoduchým způsobem vysvětluje, jak informace působí na lidský organismus, jak ho dokáže ovlivnit a vyléčit. Jsou v ní dvacetileté zkušenosti a poznání toho, co je pravou příčinou nemocí a jaké informace mohou naučit naše buňky správně pracovat, komunikovat, zbavovat se škodlivých toxinů, patogenních mikroorganismů, svých vlastních poškozených, nefunkčních a rakovinových buněk a negativních, poškozujících emočních programů, opravovat poškozené emoční a stresové vzorce a vést k uzdravení těla a duše. Pokud to vaše tělo naučíte, to pak dokáže odolávat negativním vlivům, bude se lépe regenerovat, dostane se do potřebné rovnováhy a vy budete zdraví a šťastní. Zároveň pochopíte princip homeopatie, léčitelství, proutkařství a dalších dosud nevysvětlených jevů
 1
Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net