Košík 0,-
 
Emoce a psychosomatika

Doplňky stravy, lihové kapky na čistě přírodní bázi zpracované specifickou informační technologií obsahující bylinné extrakty - detoxikace emočních struktur a poškozených emocionálních vzorců. 

 


 
Doplněk stravy se směsí rostlinných macerátů. Bylinný přípravek přispívající k udržení normálnímu stavu úzkosti. Vitamín B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychiky.
Doplněk stravy, kapky se směsí rostlinných macerátů. Bylinný přípravek, který optimalizuje funkce organismu. Autoimunita je v detoxikaci chápána jako porucha řízení imunity centrálním nervovým systémem. Imunitní systém v podstatě začne napadat sám sebe. Je-li imunita správně nastavena a není zatížena jinými vlivy, k takovým problémům nedochází.
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který přispívá k udržení normálního stavu agrese. Má příjemný vliv na tento nepříjemný stav. Kyselina listová přispívá k normální psychické činnosti. Biotin přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychiky.
Doplněk stravy, kapky se směsí rostlinných macerátů. Bylinný preparát, který přispívá k udržení normálního stavu strachu. Příznivě přispívá k odbourání tohoto nepříjemného stavu.
Doplněk stravy, kapky se směsí rostlinných macerátů. Bylinný přípravek, který přispívá k udržení normální psychické činnosti. Změny emocionálních programů se mohou promítat do psychické i somatické funkce organismu. Některé konkrétní emoce, jako například úzkost, strach, agrese nebo pocit viny, mohou mít na lidský organismus skutečně tragický dopad, zvláště pokud přetrvávají dlouhodobě.
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a má blahodárný vliv na normální psychickou činnost. Kozlík lékařský má pozitivní vliv na duševní zdraví, relaxaci a stres. Deprese si nevybírají - mohou postihnout kohokoliv a kdykoliv. Stavy deprese dokáží člověka vyčlenit z normálního života. Odhaduje se, že depresemi nejvíce trpí ženy, lidé seniorského věku a střední generace. Deprese postihuje také stále více mladých lidí.
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který přispívá k normální činnosti imunity.
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který přispívá k udržení normálních funkcí organismu. Preparát zahrnuje detoxikaci od emocionálních stresů. Tvoří tak spolu s preparátem Joalis Nodegen základ pro úspěšný start detoxikace. Některé aminokyseliny působí na lidský organismus vysoce dráždivě.
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Bylinný přípravek, který optimalizuje normální funkce organismu potřebné ke správnému zvládání emocí. Organické toxiny, například mykotoxiny, mikrobiální toxiny, cukr aj. mohou narušovat důležité některé funkce lidského organismu, což se neblaze odráží v našich emocionálních pochodech.
Doplněk stravy, kapky se směsí rostlinných macerátů, které přispívají k udržení normálního stavu organismu. Změny funkce mozku se podle psychosomatické teorie mohou promítat jak do fyzické, tak do psychické oblasti fungování organismu.
Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy. Univerzální preparát, který normalizuje psychickou činnost. Organické toxiny, například mykotoxiny, mikrobiální toxiny, cukr aj. mohou narušovat některé důležité funkce lidského organismu, což může mít v kombinaci se stresem za následek vznik nepříjemných a různorodých potíží.
Doplněk stravy, kapky se směsí rostlinných macerátů. Bylinný přípravek, který přispívá k normální psychické činnosti. Dlouhodobý stres má za následek celou řadu nepříjemných zdravotních i psychických obtíží. Vitamín B6 přispívá ke snízení míry únavy a vyčerpání. Vitamín B1 přispívá k normální psychické činnosti.
 1
Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net