Košík 0,-
 
Kontakty
Sídlo společnosti:
Economy class company s.r.o.
Na Výhledech 1234/8
100 00 Praha 10
tel/fax: +420 274 781 415
e-mail: eccpraha@joalis.cz
mobil: +420 739 639 134


Vedení společnosti:

Mgr. Marie Vilánková - jednatelka a majitelka společnosti


 
Ing. Vladimír Jelínek – majitel společnostiSídlo firmy:

Ing. Marika Kocurová – obchodní ředitelka
m.kocurova@joalis.cz

Mám na starosti hlavně plánování a řešení inzerce a celkově rozšiřování povědomí o metodě C.I.C. a produktech Joalis nejen mezi veřejností, ale i mezi terapeuty. Proto pro Vás například připravuji pravidelné Infodopisy.
Další důležitou činností je plánování a pořádání různých akcí (kongresy, letní škola, účast na veletrzích), ale také vytváření celého harmonogramu vzdělávání pro získání Osvědčení terapeuta Joalis.
Mezi mé povinnosti také patří evidence a kontrola akreditovaných center, aktualizace údajů o nich a oslovení terapeutů, kteří splňují podmínky pro získání akreditovaného centra.
Budete-li mít jakékoliv dotazy či požadavky týkající se firmy a jejího chodu, napište mi. Ráda Vám se vším pomohu.

 

Iveta Radnická
– vedoucí distribučního centra a administrativní pracovník

eccpraha@joalis.cz
tel.: +420 274 781 415
mobil: +420 739 639 134

Mým úkolem je  organizace distribučního centra Na Výhledech. Můžete za mnou přijít z jakoukoliv otázkou a já vám na ní ráda odpovím.
 Můžete u mne nakoupit  preparáty, testovací přístroj Salvia a vše potřebné pro detoxikační poradce. Objednávání speciálních preparátů. Obracejte se na mne, žádáte-li o změnu svých osobních údajů v centrální databázi ECC, potřebujete-li vědět, v jaké cenové kategorii jste právě zařazeni.  Ráda Vám vysvětlím systém vzdělávání, pomohu s registrací do ECCklubu a přihlásím Vás na semináře, kongresy a letní školu.
Vzhledem k tomu, že v sídle firmy se konají vzdělávací semináře a zkoušky, pomáhám organizačně i při těchto akcích. 
Další z mých povinností je administrace stránek www.eccklub.cz a www.joalis.cz. Pokud tedy budete mít jakékoli připomínky ke stránkám, či budete potřebovat na stránky vložit nějakou aktuální informaci např. o plánovaných přednáškách, nebo jste zapomněli heslo pro přístup, obraťte se na mne.


Praha, Centrum C.I.C. metody:
Křišťanova 1678/20
30 00 Praha 3 - Žižkov


Jana Pavlíková - administrativní vedoucí centra
centrum@joalis.cz
mobil: +420 734 378 899

Mám na starosti vedení centra a zajištění jeho zásobování. Organizuji terapeutům jejich objednávkový kalendář, radím klientům a prodávám jim doporučené preparáty od detoxikačních poradců. Můžete se u mě objednat na diagnostiku v centru.
Mým dalším úkolem je správa našich účtů na serverech Youtube.com a Facebook.com. Sem pro Vás vkládám aktuální informace, výuková videa či jiné zajímavosti. V mé kompetenci je také správa Bazaru na stránkách www.eccklub.cz. Proto v případě, že nabízíte či poptáváte testovací přístroj Salvia, testovací sady, nebo jiné potřeby pro detoxikační poradce, neváhejte mne kontaktovat a já Váš inzerát ráda zveřejním.Ostrava, Centrum C.I.C. metody:
Pražákova 218/7
709 00 Ostrava - Mariánské Hory

 
Jana Stankušová - administrativní vedoucí centra
centrumostrava@joalis.cz
tel.: 553 034 370
mobil: 730 517 776
 
 
Expediční centrum:
U Řepické zastávky 1293
386 02 Strakonice

 

Jana Bednaříková -  logistika skladu
ecc@joalis.cz
mobil: +420 604 247 774
tel.: +420 383 321 741

Mám na starosti bezchybné fungování expedičního centra, zodpovídám za včasné a správné odesílání zásilek. Do mé pracovní náplně patří také evidence a objednávání speciálních preparátů. 
Obracejte se na mne, pokud si chcete objednat zboží, žádáte-li o změnu svých osobních údajů v centrální databázi ECC, potřebujete-li vědět, v jaké cenové kategorii jste právě zařazeni. Kontaktujte mě také v případě, že čekáte na svou zásilku déle než dva pracovní dny, zásilka přišla poškozená nebo obsahuje jiné zboží, než jste si objednali.


Martina Bernadová -  marketing
eamw@joalis.cz
mobil: +420 734 751 814
tel.: +420 383 321 741
 
Moje pracovní povinnosti se skládají z několika částí. Mezi nejdůležitější patří servis pro Vaše programy EAM set. Připravuji je pro Vás k prodeji a zároveň se ne mne obracejte, pokud chcete svůj EAMset aktualizovat, budu mít pro Vás vždy připravenou nejaktuálnější verzi programu.
Další nedílnou součástí mé práce je pomoc při přípravě kongresových dní a letní školy. Zároveň se starám o rozesílání informačních tiskovin a emailů. Pokud chcete změnit adresu pro doručování informačního Bulletinu Joalis, či máte problémy s jeho dodáním, napište mi. Velmi ráda Vám pomohu.


Milada Novotná - fakturantka
m.novotna@joalis.cz
mobil: +420 604 247 774
tel.: +420 383 321 741

Mým hlavním úkolem je plynulé objednávání a zásobování expedičního centra preparáty Joalis a doplňkovým sortimentem. U výrobků Joalis dbám na co možná nejnižší potřebnou zásobu skladu, abychom mohli uspokojit požadavky zákazníků z celé republiky vždy preparátem dle nejnovější receptury, zároveň archivuji atesty našich produktů. Druhým důležitým úkolem jsou platby faktur našim dodavatelům a také od našich zákazníků. Jedná se o platby faktur za zboží, dále vyhledávání a kontrola plateb za kongresy, on-line semináře, semináře s osobní účastí, letní školy a následné vystavování faktur. Můžete se na mě kdykoliv obracet s dotazy v rámci mých pracovních úkolů.

Jitka Špírková, Radoslava Drábová - expediční pracovnice
expedice@joalis.cz

Mezi naše povinnosti patří včasné a bezchybná expedice zboží, které jste si u nás objednali. Hlídáme exspiraci odesílaného zboží a jeho správnou šarži. Dbáme na správné uložení sortimentu ve skladu distribučního centra. Dalším důležitým úkolem je příjem, kontrola a uložení zboží od dodavatelů.  Jsem rádi, že Vám můžeme rozesílat informační materiály a další tiskoviny.
Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net