Košík 0,-
 
Přednášky pro veřejnost
Do naší činnosti kromě samotného školení terapeutů patří také osvětová činnost mezi veřejností a odbornými pracovníky ve zdravotnictví. Pravidelně probíhají také přednášky na jednotlivá témata našich terapeutů. Na tyto přednášky se nemusíte přihlašovat předem. Vstupné se platí na místě, pohybuje se v rozmezí 30 - 50 Kč podle lokality.

Výzva terapeutům
Pokud v místě svého bydliště nebo kdekoli jinde pořádáte zajímavou přednášku a chcete, aby byla zveřejněna v tomto seznamu na webových stránkách a v informačním dopise, zašlete nám s předstihem termín, místo konání a její téma na e-mail eccpraha@joalis.cz, nebo volejte na číslo +420 739 639 134. Také obdržíte propagační a informační materiály pro Vaší akci.


Seznam veřejných přednášek pro rok 2016
 

Nový Jičín   

Dysmikrobie zažívacího ústrojí

a její souvislost s nejčastějšími zdravotními problémy

 

Přednáška Vás seznámí s důležitostí střeva a jeho mikroflóry pro zdraví a imunitu člověka.

Dozvíte se, jaké jsou příčiny chronické dysbiózy a proč ji nedokážou běžná probiotika zvládnout. Ukážeme si, jaké  důsledky má dlouhodobá dysbióza na náš organismus a jaké nemoci ji provází. Budeme se zabývat i plicním okruhem čínského pentagramu, který je nejvíce zatížen právě na podzim. Součástí programu bude i praktická ukázka konkrétních případů, kde dysbióza hrála zásadní úlohu (nalezení příčin potíží a průběh detoxikace).

 

Místo konání:     Rodinné centrum Provázek, Nový Jičín, B. Martinů 1994/4(budova SOŠ Educa)

Termín:               1.11.2016 od 16 hod.

Přednáší:            Mgr. Pavlína Pešatová, info na tel.: 604 280 548

 
  


V tuto dobu není zatím žádná přednáška. 


 
 
Registrace pro zasílání novinek
(c) blackies.net