Košík 0,-
 
Přednášky pro veřejnost
Do naší činnosti kromě samotného školení terapeutů patří také osvětová činnost mezi veřejností a odbornými pracovníky ve zdravotnictví. Pravidelně probíhají také přednášky na jednotlivá témata našich terapeutů. Na tyto přednášky se nemusíte přihlašovat předem. Vstupné se platí na místě, pohybuje se v rozmezí 30 - 50 Kč podle lokality.

Výzva terapeutům
Pokud v místě svého bydliště nebo kdekoli jinde pořádáte zajímavou přednášku a chcete, aby byla zveřejněna v tomto seznamu na webových stránkách a v informačním dopise, zašlete nám s předstihem termín, místo konání a její téma na e-mail eccpraha@joalis.cz, nebo volejte na číslo +420 739 639 134. Také obdržíte propagační a informační materiály pro Vaší akci.


Seznam veřejných přednášek pro rok 2017

Gynekologické problémy žen a funkční neplodnost


Přednáška Vás seznámí s gynekologickými problémy, se kterými ženy nejčastěji vyhledávají pomoc.

Dozvíte se, jaké jsou příčiny hormonální nerovnováhy, klimakterických potíží a častých vaginálních výtoků a zánětů. Ukážeme si, proč je důležitá správná mikroflóra a zdravá sliznice vagíny a jaké důsledky může mít patogenní mikroflóra v době těhotenství. Budeme si povídat i o tom, jaké jsou možnosti této metody u funkční neplodnosti, kdy žena nemůže otěhotnět, přestože nejsou žádné objektivní důvody pro neplodnost. Detoxikace obou partnerů je v tomto případě šetrnou metodou, která dokáže otevřít cestu za vysněným potomkem a umožní ženě odnosit zdravé dítě. Součástí programu bude i ukázka konkrétních případů.

Místo konání:    Rodinné centrum Provázek, Nový Jičín, B. Martinů 1994/4 (budova SOŠ Educa)

Termín:         30.3.2017 od 16 hod.

Přednáší:      Mgr. Pavlína Pešatová, tel.: 604 280 548


 
 
Registrace pro zasílání novinek
(c) blackies.net