{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
{changeCurrency}
O nás

Společnost ECONOMY CLASS COMPANY s.r.o. (dále jen ECC) byla založena v roce 2000 a hned od svého vzniku začala propagovat a distribuovat jedinečné přípravky informační medicíny Joalis, které využívají mimo jiné také poznatky z tradiční čínské medicíny, ale i nejmodernější poznatky medicíny západní. 

ECC je výhradním distributorem přípravků Joalis pro Českou republiku. Stránky výrobní firmy naleznete na  www.joalis.eu.

V roce 2003 získává firma ECC 50 % obchodního podílu výzkumné a výrobní firmy Joalis s.r.o. a již mnoho let se tak významně aktivně podílí na jejím řízení, tvorbě přípravků a rozhodování o marketingové strategii včetně aktivit v sousedních zemích jako jsou Polsko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko. Expediční centrum ECC ve Strakonicích funguje již více než 20 let a spolehlivě plní každé přání zákazníka.

V roce 2018 se firma ECC stává 100% vlastníkem firmy Joalis s.r.o.

ECC od začátku svého působení organizuje unikátní systém vzdělávání nejen terapeutů, ale i široké veřejnosti v oblasti detoxikace, zdravého životního stylu a rozvoje osobnosti.

Firma ECC postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem, který tento zákon ve smyslu provedení výše uvedeného nařízení nahradí. Bližší informace o bezpečnosti a ochraně dat

Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net