{hrefBegin}
Košík{basketCount} {basketPrice}
{hrefEnd}
 
{changeCurrency}
Jste zde poprvé?Pokud hledáte vyřešení svých zdravotních problémů


Najděte si svého terapeuta


Doporučujeme Vám navštívit vyškoleného terapeuta Joalis, protože návštěva odborníka a detoxikace pod jeho vedením umožňuje dosáhnout nejlepších výsledků. Seznam těch nejzkušenějších naleznete v sekci Certifikovaná centra. Pokud nenaleznete terapeuta v místě svého bydliště, můžete se informovat v Expedičním centru ECC ve Strakonicích na tel. čísle 383 321 741, mobilu 604 247 774 nebo e-mailu ecc@joalis.cz, kde Vám pomůžeme najít nejvhodnějšího terapeuta nejblíže Vašeho bydliště. U terapeuta je nutné se dopředu objednat.
První návštěva si vyžádá více času, zhruba 45 minut. Terapeut během ní změří pomocí EAV přístroje toxickou zátěž Vašeho organismu a určí vhodné preparáty Joalis. Jedna návštěva zahrnuje dvě složky platby. První je diagnostická činnost, tj. měření a zjišťování příčin problémů pomocí rozhovoru, cena se obvykle pohybuje mezi 300 až 500 Kč, záleží na konkrétním terapeutovi. Druhá složka jsou preparáty, u kterých je doporučená prodejní cena cca 350 Kč. Obvykle jsou doporučovány cca 3 - 4 preparáty. Jedna návštěva s doporučenou kúrou na dva měsíce Vás tedy může stát cca 1300 - 1800 Kč. Měření ani preparáty nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.
Jedna kúra trvá přibližně 5 - 6 týdnů. Po jejím skončení zkontroluje terapeut efekt detoxikace a navrhne další postup. Počet detoxikačních kúr je různý v závislosti na závažnosti problému klienta. Obvykle k vyřešení problému mohou pomoci 2 - 3 návštěvy, ale v praxi se mnoho klientů rozhodne navštěvovat svého poradce pravidelně, protože organismus je s toxiny různého druhu v kontaktu neustále, a tak je také detoxikace permanentní, nikdy nekončící proces.
Preparáty Joalis nemají žádné vedlejší účinky. Mohou se však objevit tzv. detoxikační příznaky, které jsou známkou toho, že se organismus zbavuje toxinů. Detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů samy odezní.

Vyberte si preparáty podle obtíží


V případě, že nechcete nebo nemůžete navštívit akreditovaného terapeuta, můžete si detoxikační preparáty vybrat sami podle svých obtíží. Pokud s detoxikací začínáte, doporučujeme nejprve využít detoxikační sady psychoharmoniŸ a bioharmoniŸ, které postupně harmonizují všechny funkce Vašeho organismu. Jejich obdobou pro děti od tří let je sada bambiharmoniŸ. K dispozici jsou také detoxikační balíčky podle obtíží nebo balíčky pro cyklickou roční detoxikaci organismu. Všechny preparáty můžete po přihlášení zakoupit v našem eShopu.

Chcete se dozvědět více o informační metodě

Na těchto stránkách v sekci Informační metoda najdete mnoho odborných textů týkajících se metody a toxinů. Nejprve si přečtěte text Informační metoda - cesta ke zdraví třetího tisíciletí pro moderního člověka. Pravidelně vychází dvouměsíčník o detoxikaci Joalis bulletin. Všechna archivní čísla naleznete v sekci Bulletin Joalis. Můžete si podle uveřejněných obsahů vybrat číslo, které Vás zajímá a přečíst, případně uložit nebo vytisknout (formát pdf). Můžete si pročíst řadu uveřejněných článků v sekci Články nebo v Reference klientů a Klinické studie.
Pokud Vás tato metoda zaujme, můžete se rozhodnout, že se jí budete chtít více věnovat. Navštivte sekci Staňte se detoxikačním poradcem, kde se dozvíte více o systému vzdělávání.

Registrace pro zasílání novinek na emailové adrese ecc@joalis.cz
(c) blackies.net